uvex RX bc 5112 fémkeret
| Cikkszám: | 6109117 |
| Csomagolási egység: | ST: Piece |
| EAN /UPC: | 4066853038337 |
uvex RX bc 5112 – személyre szabott szemvédelem
Az uvex márka személyre szabott védőszemüvegei a kényelmet és a funkcionalitást megbízható védelemmel ötvözik, amely messze túlmutat a megkövetelt szabványokon. Ilyennek kell lennie ma egy személyre szabott egyéni védőeszköznek.
Általános jellemzők
- Szín: sötétzöld
- Lencse mérete: 53 mm, hídszélesség: 18 mm
Kényelmi jellemzők
- Nagyon jól illeszkedik az anatómiailag állítható, lágy orrpárnák és a könnyen igazítható szárvégek révén
Védelmi jellemzők
- EN ISO 16321 szabvány szerint tanúsított szemvédelem (megjegyzés: tanúsított korrekciós védőszemüvegek csak becsiszolt lencsével kaphatók)
- áttetsző oldalvédelem
Utasítások
- Az uvex dioptriás védőszemüvegek az EN ISO 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex dioptriás védőszemüvegek kizárólag komplett szemüvegként kaphatók.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Kivitel | Átlátszó oldalsó védelem, igazítható orrpárnák, Könnyen igazítható szárvégek |
| Keresőszín (szűrő) | zöld |
| Nem | Uniszex |
| Fejforma az ISO 16321 szabvány szerint | 17113899, 17113900 |
| Szemüvegszár anyaga | fém |
| Keret anyaga | fém |
| Lencse anyaga | nem alkalmazható |
| Keret anyaga | fém, fém |
| Szabvány | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Termék sorozat | - |
| Terméktípus | Keret lencsék nélkül |
| ideiglenes szabvány | 53 mm |
| Ideiglenes szabvány | 17 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | - |
| UV-védelem | - |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keretméret | 53 mm/17 mm |
EK-megfelelőségi nyilatkozat
uvex RX bc 5112 – személyre szabott szemvédelem
Az uvex márka személyre szabott védőszemüvegei a kényelmet és a funkcionalitást megbízható védelemmel ötvözik, amely messze túlmutat a megkövetelt szabványokon. Ilyennek kell lennie ma egy személyre szabott egyéni védőeszköznek.
Általános jellemzők
- Szín: sötétzöld
- Lencse mérete: 53 mm, hídszélesség: 18 mm
Kényelmi jellemzők
- Nagyon jól illeszkedik az anatómiailag állítható, lágy orrpárnák és a könnyen igazítható szárvégek révén
Védelmi jellemzők
- EN ISO 16321 szabvány szerint tanúsított szemvédelem (megjegyzés: tanúsított korrekciós védőszemüvegek csak becsiszolt lencsével kaphatók)
- áttetsző oldalvédelem
Utasítások
- Az uvex dioptriás védőszemüvegek az EN ISO 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex dioptriás védőszemüvegek kizárólag komplett szemüvegként kaphatók.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Kivitel | Átlátszó oldalsó védelem, igazítható orrpárnák, Könnyen igazítható szárvégek |
| Keresőszín (szűrő) | zöld |
| Nem | Uniszex |
| Fejforma az ISO 16321 szabvány szerint | 17113899, 17113900 |
| Szemüvegszár anyaga | fém |
| Keret anyaga | fém |
| Lencse anyaga | nem alkalmazható |
| Keret anyaga | fém, fém |
| Szabvány | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Termék sorozat | - |
| Terméktípus | Keret lencsék nélkül |
| ideiglenes szabvány | 53 mm |
| Ideiglenes szabvány | 17 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | - |
| UV-védelem | - |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keretméret | 53 mm/17 mm |