uvex RX cd 5528 műanyag keret
| Cikkszám: | 6109266 |
| Csomagolási egység: | ST: Piece |
| EAN /UPC: | 4066853059288 |
uvex RX cd 5528 – kényelem és dizájn
Műanyag keret sportos dizájnnal, stílusos színátmenettel. Az áttetsző oldalvédelem gondoskodik a zavartalan látómezőről. A felső szellőzőnyílások komfortérzetet nyújtanak a szemnek. A puha orrnyereg és a szárvégek egyénileg állíthatók. A még jobb illeszkedés érdekében az uvex RX cd 5528 tigh-fit-kit külön kapható.
Általános jellemzők
- Szín: áttetsző, fekete
- Lencse hossza: 56 mm, hídszélesség: 18 mm
Kényelmi jellemzők
- Jól illeszkedik az lágy, állítható orrpárnák és szárvégek révén
- A felső szellőzőnyílások komfortérzetet nyújtanak a szemnek
Védelmi jellemzők
- Az EN ISO 16321 szabvány szerint tanúsított szemvédelem (megjegyzés: tanúsított korrekciós védőszemüvegek csak üveges kivitelben kaphatók)
- Keretbe épített oldalvédelem
- Áttetsző oldalvédelem az akadálytalan látómező érdekében
- Még jobb illeszkedés a megfelelő tight-fit készlettel kombinálva (cikksz.: 6118018)
Utasítások
- Az uvex dioptriás védőszemüvegek az EN ISO 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex dioptriás védőszemüvegek kizárólag komplett szemüvegként kaphatók.
Fenntarthatóság
- Cradle-to-Customer: 0.42 kg CO₂ eq
- Gyártás szénlábnyoma: 0.28 kg CO₂ eq
- Anyag szénlábnyoma: 0.13 kg CO₂ eq
- Szállítás szénlábnyoma: 0.01 kg CO₂ eq
- Csomagolás szénlábnyoma: 0.00 kg CO₂ eq
- Szénlábnyom számítási időszaka: 07/2025
- Szénlábnyomra vonatkozó jogi tudnivalók: Számítási módszer: IPCC 2021 GWP 100a (az ISO 14067 alapján) SimaPro 9.5.0.0 adatbázis ecoinvent 3.9. és EU27 Scope: a forrástól az ügyfélhez. A megadott CO₂-értékek a számítási időszakban érvényesek, és tartós változásoknak lehetnek kitéve. További információ: uvex-safety.de/co2-fussabdruck
| Attribute | Value |
|---|---|
| Keresőszín (szűrő) | fekete, átlátszó |
| Kivitel | igazítható orrtámasz, Puha, csúszásmentes szárvégek, Könnyen igazítható szárvégek |
| Nem | Uniszex |
| Fejforma az ISO 16321 szabvány szerint | 17113900 |
| Szemüvegszár anyaga | bioalapú műanyag, műanyag, fémbetéttel |
| Keret anyaga | bioalapú műanyag |
| Lencse anyaga | nem alkalmazható |
| Szabvány | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Termék sorozat | - |
| Terméktípus | Keret lencsék nélkül |
| ideiglenes szabvány | 56 mm |
| Ideiglenes szabvány | 18 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | - |
| UV-védelem | - |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keretméret | 56 mm/18 mm |
| Keret anyaga | bioalapú műanyag, műanyag, fémbetéttel, bioalapú műanyag |
EK-megfelelőségi nyilatkozat
uvex RX cd 5528 – kényelem és dizájn
Műanyag keret sportos dizájnnal, stílusos színátmenettel. Az áttetsző oldalvédelem gondoskodik a zavartalan látómezőről. A felső szellőzőnyílások komfortérzetet nyújtanak a szemnek. A puha orrnyereg és a szárvégek egyénileg állíthatók. A még jobb illeszkedés érdekében az uvex RX cd 5528 tigh-fit-kit külön kapható.
Általános jellemzők
- Szín: áttetsző, fekete
- Lencse hossza: 56 mm, hídszélesség: 18 mm
Kényelmi jellemzők
- Jól illeszkedik az lágy, állítható orrpárnák és szárvégek révén
- A felső szellőzőnyílások komfortérzetet nyújtanak a szemnek
Védelmi jellemzők
- Az EN ISO 16321 szabvány szerint tanúsított szemvédelem (megjegyzés: tanúsított korrekciós védőszemüvegek csak üveges kivitelben kaphatók)
- Keretbe épített oldalvédelem
- Áttetsző oldalvédelem az akadálytalan látómező érdekében
- Még jobb illeszkedés a megfelelő tight-fit készlettel kombinálva (cikksz.: 6118018)
Utasítások
- Az uvex dioptriás védőszemüvegek az EN ISO 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex dioptriás védőszemüvegek kizárólag komplett szemüvegként kaphatók.
Fenntarthatóság
- Cradle-to-Customer: 0.42 kg CO₂ eq
- Gyártás szénlábnyoma: 0.28 kg CO₂ eq
- Anyag szénlábnyoma: 0.13 kg CO₂ eq
- Szállítás szénlábnyoma: 0.01 kg CO₂ eq
- Csomagolás szénlábnyoma: 0.00 kg CO₂ eq
- Szénlábnyom számítási időszaka: 07/2025
- Szénlábnyomra vonatkozó jogi tudnivalók: Számítási módszer: IPCC 2021 GWP 100a (az ISO 14067 alapján) SimaPro 9.5.0.0 adatbázis ecoinvent 3.9. és EU27 Scope: a forrástól az ügyfélhez. A megadott CO₂-értékek a számítási időszakban érvényesek, és tartós változásoknak lehetnek kitéve. További információ: uvex-safety.de/co2-fussabdruck
| Attribute | Value |
|---|---|
| Keresőszín (szűrő) | fekete, átlátszó |
| Kivitel | igazítható orrtámasz, Puha, csúszásmentes szárvégek, Könnyen igazítható szárvégek |
| Nem | Uniszex |
| Fejforma az ISO 16321 szabvány szerint | 17113900 |
| Szemüvegszár anyaga | bioalapú műanyag, műanyag, fémbetéttel |
| Keret anyaga | bioalapú műanyag |
| Lencse anyaga | nem alkalmazható |
| Szabvány | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Termék sorozat | - |
| Terméktípus | Keret lencsék nélkül |
| ideiglenes szabvány | 56 mm |
| Ideiglenes szabvány | 18 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | - |
| UV-védelem | - |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keretméret | 56 mm/18 mm |
| Keret anyaga | bioalapú műanyag, műanyag, fémbetéttel, bioalapú műanyag |