uvex RX bc 5527 műanyag keret
| Cikkszám: | 6109264 |
| Csomagolási egység: | ST: Piece |
| EAN /UPC: | 4066853050148 |
uvex RX bc 5527 – könnyű és kényelmes
Műanyag keret retró dizájnnal. Áttetsző, mellékszínű keret gondoskodik a zavartalan látómezőről. Jól illeszkedik az anatómiailag kialakított orrtámasznak köszönhetően. Teljesen fémmentes.
Általános jellemzők
- Szín: áttetsző, grafit
- Lencse hossza: 57 mm, hídszélesség: 18 mm
Kényelmi jellemzők
- Jól illeszkedik az anatómiailag kialakított orrtámasznak köszönhetően
Védelmi jellemzők
- Az EN ISO 16321 szabvány szerint tanúsított szemvédelem (megjegyzés: tanúsított korrekciós védőszemüvegek csak üveges kivitelben kaphatók)
- Keretbe épített oldalvédelem
- Áttetsző, mellékszínű keret az akadálytalan látómező érdekében
Utasítások
- A korrekciós védőszemüvegek az EN 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex KSB kizárólag személyre szabott korrekciós lencsével ellátott komplett szemüvegként kapható.
Fenntarthatóság
- Cradle-to-Customer: 0.43 kg CO₂ eq
- Gyártás szénlábnyoma: 0.28 kg CO₂ eq
- Anyag szénlábnyoma: 0.14 kg CO₂ eq
- Szállítás szénlábnyoma: 0.01 kg CO₂ eq
- Csomagolás szénlábnyoma: 0.00 kg CO₂ eq
- Szénlábnyom számítási időszaka: 07/2025
| Attribute | Value |
|---|---|
| Keresőszín (szűrő) | fekete, átlátszó |
| Kivitel | Átlátszó oldalsó védelem |
| Nem | Uniszex |
| Fejforma az ISO 16321 szabvány szerint | 17113950, 17113900 |
| Szemüvegszár anyaga | bioalapú műanyag |
| Keret anyaga | bioalapú műanyag |
| Lencse anyaga | nem alkalmazható |
| Szabvány | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Termék sorozat | - |
| Terméktípus | Keret lencsék nélkül |
| ideiglenes szabvány | 57 mm |
| Ideiglenes szabvány | 18 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | - |
| UV-védelem | - |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keret anyaga | bioalapú műanyag, bioalapú műanyag |
| Keretméret | 57 mm/18 mm |
EK-megfelelőségi nyilatkozat
uvex RX bc 5527 – könnyű és kényelmes
Műanyag keret retró dizájnnal. Áttetsző, mellékszínű keret gondoskodik a zavartalan látómezőről. Jól illeszkedik az anatómiailag kialakított orrtámasznak köszönhetően. Teljesen fémmentes.
Általános jellemzők
- Szín: áttetsző, grafit
- Lencse hossza: 57 mm, hídszélesség: 18 mm
Kényelmi jellemzők
- Jól illeszkedik az anatómiailag kialakított orrtámasznak köszönhetően
Védelmi jellemzők
- Az EN ISO 16321 szabvány szerint tanúsított szemvédelem (megjegyzés: tanúsított korrekciós védőszemüvegek csak üveges kivitelben kaphatók)
- Keretbe épített oldalvédelem
- Áttetsző, mellékszínű keret az akadálytalan látómező érdekében
Utasítások
- A korrekciós védőszemüvegek az EN 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex KSB kizárólag személyre szabott korrekciós lencsével ellátott komplett szemüvegként kapható.
Fenntarthatóság
- Cradle-to-Customer: 0.43 kg CO₂ eq
- Gyártás szénlábnyoma: 0.28 kg CO₂ eq
- Anyag szénlábnyoma: 0.14 kg CO₂ eq
- Szállítás szénlábnyoma: 0.01 kg CO₂ eq
- Csomagolás szénlábnyoma: 0.00 kg CO₂ eq
- Szénlábnyom számítási időszaka: 07/2025
| Attribute | Value |
|---|---|
| Keresőszín (szűrő) | fekete, átlátszó |
| Kivitel | Átlátszó oldalsó védelem |
| Nem | Uniszex |
| Fejforma az ISO 16321 szabvány szerint | 17113950, 17113900 |
| Szemüvegszár anyaga | bioalapú műanyag |
| Keret anyaga | bioalapú műanyag |
| Lencse anyaga | nem alkalmazható |
| Szabvány | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Termék sorozat | - |
| Terméktípus | Keret lencsék nélkül |
| ideiglenes szabvány | 57 mm |
| Ideiglenes szabvány | 18 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | - |
| UV-védelem | - |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keret anyaga | bioalapú műanyag, bioalapú műanyag |
| Keretméret | 57 mm/18 mm |