uvex RX cf 5500
| Cikkszám: | 6108200 |
| Csomagolási egység: | ST: Piece |
| EAN /UPC: | 4031101497761 |
uvex RX cf 5500 - száras szemüveg fixen beépített RX-betéttel
Az uvex RX cf 5500 egy teljes körű védelmet nyújtó száras szemüveg. A rugalmas, puha komponens egyedileg az archoz simul. A fixen beépített RX-betét személyre szabott korrekciós védőlencsékkel van ellátva.
Általános jellemzők
- Szín: kék, szürke
- RX-betét lencsemérete: 48 mm RX-betét nyeregszélessége: 20 mm
Kényelmi jellemzők
- A rugalmas, puha komponens egyedileg az archoz simul
Védelmi jellemzők
- Fixen beépített RX-betét személyre szabott korrekcióval az optimális látáshoz
- Megbízható védelem a tökéletes illeszkedés révén: a több fokozatban állítható hosszúságú szár révén bármilyen arcformához hozzáigazítható
- 3-as (folyadékok, cseppek) és 4-es (durva por) kiegészítő jelölés
Alkalmazási területek
- Folyadékokkal (cseppekkel) és durva porral végzett munka
Utasítások
- A korrekciós védőszemüvegek az EN 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex KSB kizárólag személyre szabott korrekciós lencsével ellátott komplett szemüvegként kapható.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Keresőszín (szűrő) | szürke, kék |
| Kivitel | RX-betét, Állítható hosszúságú szemüvegszár |
| Bevonat tulajdonságai | kívül rendkívül karcálló, Belül páramentes |
| Lencseárnyalat tulajdonságai | nincsenek speciális tulajdonságok |
| Nem | Uniszex |
| Szemüvegszár anyaga | műanyag |
| Keret anyaga | műanyag |
| Lencse anyaga | Polikarbonát (PC) |
| Keret anyaga | műanyag, műanyag |
| Szabvány | EN 166:2001 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Terméktípus | Pántos védőszemüveg |
| ideiglenes szabvány | 48 mm |
| Lencse árnyalata | színtelen |
| Ideiglenes szabvány | 20 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | színtelen |
| UV-védelem | UV400 |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keretméret | 48 mm/20 mm |
EK-megfelelőségi nyilatkozat
uvex RX cf 5500 - száras szemüveg fixen beépített RX-betéttel
Az uvex RX cf 5500 egy teljes körű védelmet nyújtó száras szemüveg. A rugalmas, puha komponens egyedileg az archoz simul. A fixen beépített RX-betét személyre szabott korrekciós védőlencsékkel van ellátva.
Általános jellemzők
- Szín: kék, szürke
- RX-betét lencsemérete: 48 mm RX-betét nyeregszélessége: 20 mm
Kényelmi jellemzők
- A rugalmas, puha komponens egyedileg az archoz simul
Védelmi jellemzők
- Fixen beépített RX-betét személyre szabott korrekcióval az optimális látáshoz
- Megbízható védelem a tökéletes illeszkedés révén: a több fokozatban állítható hosszúságú szár révén bármilyen arcformához hozzáigazítható
- 3-as (folyadékok, cseppek) és 4-es (durva por) kiegészítő jelölés
Alkalmazási területek
- Folyadékokkal (cseppekkel) és durva porral végzett munka
Utasítások
- A korrekciós védőszemüvegek az EN 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex KSB kizárólag személyre szabott korrekciós lencsével ellátott komplett szemüvegként kapható.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Keresőszín (szűrő) | szürke, kék |
| Kivitel | RX-betét, Állítható hosszúságú szemüvegszár |
| Bevonat tulajdonságai | kívül rendkívül karcálló, Belül páramentes |
| Lencseárnyalat tulajdonságai | nincsenek speciális tulajdonságok |
| Nem | Uniszex |
| Szemüvegszár anyaga | műanyag |
| Keret anyaga | műanyag |
| Lencse anyaga | Polikarbonát (PC) |
| Keret anyaga | műanyag, műanyag |
| Szabvány | EN 166:2001 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Terméktípus | Pántos védőszemüveg |
| ideiglenes szabvány | 48 mm |
| Lencse árnyalata | színtelen |
| Ideiglenes szabvány | 20 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | színtelen |
| UV-védelem | UV400 |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keretméret | 48 mm/20 mm |