uvex RX cf 5501
| Cikkszám: | 6108201 |
| Csomagolási egység: | ST: Piece |
| EAN /UPC: | 4031101497778 |
uvex RX cf 5501 - kis méretű kosárszemüveg fixen beépített RX-betéttel
Az uvex RX cf 5501 egy kis méretű kosárszemüveg fixen beépített RX-betéttel az Önnek szükséges látáskorrekcióhoz. Kis térfogatú keretkialakítás és jó kombinációs lehetőségek más egyéni védőeszközökkel.
Általános jellemzők
- Szín: fekete, szürke
- RX-betét lencsemérete: 48 mm RX-betét nyeregszélessége: 20 mm
- Jól kombinálható más egyéni védőeszközökkel
Kényelmi jellemzők
- Kis méretű keretkialakítás
- Közvetett szellőzés
Védelmi jellemzők
- Fixen beépített RX-betét személyre szabott korrekcióval az optimális látáshoz
- 3-as (folyadékok, cseppek) és 4-es (durva por) kiegészítő jelölés
Alkalmazási területek
- Folyadékokkal (cseppekkel) és durva porral végzett munka
Utasítások
- A korrekciós védőszemüvegek az EN 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex KSB kizárólag személyre szabott korrekciós lencsével ellátott komplett szemüvegként kapható.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Keresőszín (szűrő) | szürke, fekete |
| Kivitel | RX-betét |
| Bevonat tulajdonságai | kívül rendkívül karcálló, Belül páramentes |
| Lencseárnyalat tulajdonságai | nincsenek speciális tulajdonságok |
| Tűzállósági tulajdonságok | Nagy látóterű |
| Nem | Uniszex |
| Fejpánt anyaga | szintetikus |
| Keret anyaga | műanyag |
| Lencse anyaga | Polikarbonát (PC) |
| Keret anyaga | műanyag, szintetikus |
| Szabvány | EN 166:2001 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Terméktípus | Teljes látóterű szemüveg |
| ideiglenes szabvány | 48 mm |
| Lencse árnyalata | színtelen |
| Ideiglenes szabvány | 20 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | színtelen |
| UV-védelem | UV400 |
| uvex technológia | uvex supravision bevonattechnológia |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keretméret | 48 mm/20 mm |
EK-megfelelőségi nyilatkozat
uvex RX cf 5501 - kis méretű kosárszemüveg fixen beépített RX-betéttel
Az uvex RX cf 5501 egy kis méretű kosárszemüveg fixen beépített RX-betéttel az Önnek szükséges látáskorrekcióhoz. Kis térfogatú keretkialakítás és jó kombinációs lehetőségek más egyéni védőeszközökkel.
Általános jellemzők
- Szín: fekete, szürke
- RX-betét lencsemérete: 48 mm RX-betét nyeregszélessége: 20 mm
- Jól kombinálható más egyéni védőeszközökkel
Kényelmi jellemzők
- Kis méretű keretkialakítás
- Közvetett szellőzés
Védelmi jellemzők
- Fixen beépített RX-betét személyre szabott korrekcióval az optimális látáshoz
- 3-as (folyadékok, cseppek) és 4-es (durva por) kiegészítő jelölés
Alkalmazási területek
- Folyadékokkal (cseppekkel) és durva porral végzett munka
Utasítások
- A korrekciós védőszemüvegek az EN 166 szabvány szerinti tanúsítvánnyal rendelkeznek, és a viselőjüket védik a védőszemüveg viselését előíró munkahelyeken. Az uvex KSB kizárólag személyre szabott korrekciós lencsével ellátott komplett szemüvegként kapható.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Keresőszín (szűrő) | szürke, fekete |
| Kivitel | RX-betét |
| Bevonat tulajdonságai | kívül rendkívül karcálló, Belül páramentes |
| Lencseárnyalat tulajdonságai | nincsenek speciális tulajdonságok |
| Tűzállósági tulajdonságok | Nagy látóterű |
| Nem | Uniszex |
| Fejpánt anyaga | szintetikus |
| Keret anyaga | műanyag |
| Lencse anyaga | Polikarbonát (PC) |
| Keret anyaga | műanyag, szintetikus |
| Szabvány | EN 166:2001 |
| Termékkategória | Korrekciós védőszemüveg |
| Terméktípus | Teljes látóterű szemüveg |
| ideiglenes szabvány | 48 mm |
| Lencse árnyalata | színtelen |
| Ideiglenes szabvány | 20 mm |
| Lencse keresőszíne (szűrő) | színtelen |
| UV-védelem | UV400 |
| uvex technológia | uvex supravision bevonattechnológia |
| Jelölés termékcsalád | uvex KSB |
| Keretméret | 48 mm/20 mm |